Dlaczego należy włączać nawiew w samolocie i inne przydatne porady

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jak w trakcie lotu chronić się przed wirusami? Kabina samolotu to bądź co bądź stosunkowo mała przestrzeń, zajmowana przez ponad setkę ludzi. Wszyscy oddychają tym samym powietrzem, więc jeśli choć jedna osoba ma grypę lub przeziębienie, zarazki natychmiast przedostają się do otoczenia. Podczas lotu jesteście atakowani przez bakterie, które przynosi ze sobą każdy pasażer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.