Dlaczego nadal nie ma samolotów elektrycznych

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Dlaczego na świecie nie ma elektrycznych samolotów? Pierwszym śmiałkiem, który odważył się przelecieć w elektrycznej maszynie, był Francuz i miało to miejsce około 140 lat temu. Największym problemem ówczesnych czasów było to, że akumulatory nie były zbyt wytrzymałe i mocne. Apple, Tesla, Samsung… Współczesne baterie mogą bardzo długo wytrzymać. No dobra, wcale nie. Akumulator nawet z największego samochodu elektrycznego nie utrzymałby samolotu w powietrzu, a przynajmniej nie na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.