Dlaczego możesz znaleźć się w klasie ekonomicznej, nawet jeśli masz bilet na lot pierwszą klasą?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy w czasie lotu możemy być „zdegradowani?”. Przybyliście na lotnisko, spodziewając się przyjemnego lotu – w końcu zapłaciliście więcej za dodatkowe miejsce na nogi! Albo za wygodne siedzenie przy oknie. Lub za klasę biznes. I wtedy dowiadujecie się, że was… zdegradowano! Jakim cudem? A skoro można trafić do niższej klasy, to czy działa to też w odwrotną stronę? Jakie jeszcze sekrety skrywają linie lotnicze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.