Dlaczego miasta nie radzą sobie z plagą szczurów?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Duże miasta posiadają drugą – ukrytą – populację. Każdy dzień jest dla jej przedstawicieli walką o przetrwanie, ale w tym nie mają sobie równych. Są nieustępliwe i niezniszczalne – a miasta przegrywają wojnę z plagą tych szkodników. Nie, nie chodzi mi o graficiarzy czy cyklistów. Dlaczego szczurom tak dobrze żyje się obok człowieka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.