Dlaczego megalodon bałby się dziś delfinów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Oba te gatunki zwierząt żyją w wodzie. Oprócz tego niewiele ich łączy. Ten mniejszy jest ciepłokrwistym ssakiem, bardzo inteligentnym i ciekawskim. Jego długie, opływowe ciało jest zazwyczaj niebieskie lub szare, ale istnieją też brązowe, a nawet różowe gatunki. Delfiny mają długość od około 2 do 9 metrów i nie ważą więcej niż 11 ton. Śliska, pozbawiona włosów skóra, która jest gumowata w dotyku, to prawdopodobnie ich najbardziej charakterystyczna cecha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.