Dlaczego koty lubią spać w łóżku

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dlaczego wasz kociak uwielbia spać w łóżku? No i czy to w ogóle bezpieczne? A jeśli nie, jakie jest ryzyko? W rzeczywistości większość właścicieli kotów śpi ze swoimi pupilami! Wy również? Zatem doskonale wiecie, że zasypianie przy dźwięku kociego mruczenia jest bardzo relaksujące. No i kotki są takie mięciutkie i ciepłe! Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego wasz kociak tak bardzo upodobał sobie łóżko?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.