Dlaczego konie śpią na stojąco i 6 innych zwierzęcych supermocy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jesteście fanami filmów Marvela, gdzie bohaterowie prezentują fantastyczne supermoce? No cóż, królestwo zwierząt też ma do pochwalenia się niejedną niesamowitą umiejętnością! Jak to możliwe, że niektóre zwierzęta potrafią robić tak fantastyczne rzeczy, których ludzie nigdy nie będą w stanie opanować? Dajmy na przykład – konie. Wiedzieliście, że śpią na stojąco? Uwaga: nie próbujcie tego w domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.