Dlaczego jedwab z lotosu jest taki drogi?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Produkcja jedwabiu lub jedwabnictwo ma historię sięgającą starożytności, technologia produkcji powstała w Chinach około 5000 lat temu i przez długi czas była sekretem dla reszty świata. Przez tysiące lat wszelkie informacje o jedwabiu i na temat technologii, dzięki którym został wyprodukowany, były starannie strzeżone i przez długi czas były nieznane mieszkańcom innych państw. Chińczycy wytwarzali nie tylko tkaniny z nici jedwabnych, ale także struny do instrumentów muzycznych, jedwabny papier, a także używali ich w rybołówstwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.