Dlaczego drzwi kolejki metra nie otwierają się kiedy próbujesz się przez nie przecisnąć

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Co stanie się, kiedy utkniemy w drzwiach kolejki metra? To przytrafiło mi się wczoraj, kiedy znowu spóźniłem się do pracy. Jak zwykle zbiegłem po schodach i wpadłem na stację metra niedaleko mojego domu. Pociąg miał już odjechać. Jak w zwolnionym tempie zobaczyłem zamykające się drzwi. Popędziłem ku nim, wierząc, że te się otworzą, kiedy będę się przez nie przeciskał… Tak się jednak nie stało i utknąłem! Drzwi po prostu nie chciały się rozsunąć, tak jak dawniej! Na szczęście znaleźli się jacyś pasażerowie, którzy uratowali mnie z tej pułapki i dotarłem do pracy na czas. Kiedy jednak skończyłem wszystkie pilne zadania, zrobiłem sobie przerwę na kawę i usiadłem przy swoim komputerze, by dowiedzieć się, dlaczego przytrafił mi się mój poranny wypadek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.