Dlaczego dłonie, które zamieniają wszystko w złoto, to przekleństwo?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Złoto jest cennym kruszcem i prezentuje wysoką wartość rynkową. Nikt nie pogardziłby sztabką złota. Ale co by się stało, gdyby ten cenny metal zaczął pojawiać się wszędzie dookoła? Wyobraźmy sobie, że potrafisz zmieniać przedmioty w złoto… Telefon, samochód, drzewa – wszystko staje się złote. Co dalej? Zdradzimy ci sekret: planeta mogłaby tego nie przetrwać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.