Dlaczego chińskie niebo zapełnia się samolotami na jeden miesiąc w roku?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdego roku pewne wydarzenie sprawia, że przestrzeń powietrzna nad Chinami zapełnia się po brzegi. TRZY MILIARDY podróżnych w zaledwie 40 dni! Gdzie oni wszyscy nagle się wybierają? Podpowiemy: wracają do domów, aby świętować największe wydarzenie roku. W końcu jest mnóstwo jedzenia do przygotowania i dekoracji do powieszenia. To Chiński Nowy Rok! Ale dlaczego jego data zmienia się co roku? I co w ogóle oznaczają te zwierzęta w chińskim kalendarzu? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.