Dlaczego butelki z sosem sojowym mają dwa otwory?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdego dnia korzystamy z obiektów, które mają ukryte funkcje: nakrętki napojów gazowanych czy chociażby marginesy w zeszytach. Możemy nie dostrzegać tych szczegółów, ale nie są tam bez przyczyny. Czasami zwiększają możliwości użytkowe danego obiektu. Na przykład. Zauważyłeś, że nakrętki butelek do sosu sojowego mają dwa dzióbki? Z czego to wynika – nie wystarczy jeden, żeby nalać na danie odpowiednią ilość przyprawy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.