Dlaczego butelki z napojami gazowanymi nigdy nie są pełne?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wszyscy zachodziliśmy w głowę, dlaczego w paczkach chipsów jest tyle powietrza. A co z butelkami z napojami gazowanymi? Zauważyłeś, że nie zawsze są pełne po brzegi? Istnieje prosta przyczyna, dla której przegapiliśmy wiele detali znajdujących się na przedmiotach codziennego użytku. Przedstawiamy przedmioty ukrytym przeznaczeniem lub ważnymi detalami, których nikt nie zauważył!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.