Dlaczego bateria wyczerpuje się w czasie mrozu i jak temu zapobiec?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jesteście właśnie na weekendowych zakupach i nagle zauważacie, że rozładowuje wam się telefon. Chwila, przecież rano mieliście sto procent baterii, a w ciągu dnia praktycznie wcale nie używaliście swojego gadżetu. Co zatem spowodowało tak szybkie wyczerpanie akumulatora? Być może to wina zimowej pogody? Oto lista powszechnych czynników, które skracają żywotność baterii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.