Dinozaury wyglądały inaczej niż na filmach – i inne popularne mity

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

W epoce internetu każdemu wydaje się, że jest ekspertem we wszystkich dziedzinach życia, co często skutkuje rozpowszechnianiem niesprawdzonych, nieprawdziwych informacji. W dzisiejszym filmiku ekipa Jasnej Strony rozprawia się z 30 popularnymi przekonaniami, a wyniki są co najmniej zaskakujące. Nawet nie podejrzewacie, ile rzeczy, które braliście za ugruntowane fakty, to zwykła bujda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.