Dinozaury – olbrzymy Patagonii

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Film dokumentalny bazujący na najnowszych odkryciach nauki. Film przenosi nas-widzów w czasy, kiedy żyły najpotężniejsze dinozaury. Szybka akcja filmu, niespotykane współcześnie pejzaże, w połączeniu z trójwymiarową technologią pozwalają niemalże poczuć na szyi oddech olbrzymów Patagonii. W filmie podążamy za profesorem Rudolfem Coria – światowej sławy paleontologiem z Argentyny i zobaczymy najważniejsze odkrycia jakich dokonał oraz przeniesiemy się w czasie aby zobaczyć narodziny tych fascynujących stworzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.