Dinozaury – od największych do najmniejszych

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Niejednego miłośnika dinozaurów fascynowały imponujące rozmiary prehistorycznych gadów. 🦖 Prawda jest jednak taka, że nie wszystkie dinozaury były olbrzymie. Faktem jest, że niektóre gatunki były większe od ciężarówki, ale istniały i takie mniejsze od kolibra. Przekonajcie się, jak rzeczywiście wyglądały majestatyczne zwierzęta sprzed milionów lat, które od dawna pobudzają ludzką wyobraźnię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.