Diamentowa wojowniczka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

13-letnia Ksenia przez 6 lat trenowała taniec, jednak nie dawało jej to pełnej satysfakcji. Od zawsze lubiła rywalizację, bardzo często wychodziła na podwórko pograć z bratem w piłkę nożną. Szybko zauważyła, że gra w piłkę sprawia jej dużo więcej radości niż zajęcia taneczne. Po przyjeździe do Polski udała się na treningi do Diamonds Academy. Tam Pani Trener Sandra Wachowicz od razu znalazła dla niej miejsce w obronie. Dziś jest filarem linii defensywnej w klubie. Swoją wrażliwością, sumiennością oraz dokładnością skradła serca nie tylko dziewczyn z zespołu, ale również trenerów z klubu, którzy mają nadzieję, że będą współpracowali z nią jak najdłużej – póki nie wyjedzie na podbój europejskich boisk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.