Podziękuj!

Podoba Ci się nasza niekomercyjna strona? Możesz nagłośnić jej istnienie w internecie oraz podziękować darowizną za jej codzienne aktualizowanie! Z góry dziękuję!

Maurycy Hawranek
Administrator Jupi-Tupi.pl

PayPal

Uwaga! Możesz przekazać mi darowiznę za pośrednictwem PayPala klikając w ten link: https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=G77HTB5QGHJ3W

Nie musisz posiadać w PayPalu konta – darowizny można wpłacać kartą bankową lub kredytową klikając w ten przycisk:
Zaznaczając opcję „Chcę dodać do mojej darowizny, aby częściowo pokryć koszt jej przetworzenia” pokryjesz dodatkowo koszt prowizji. Jeśli tej kratki nie zaznaczysz, PayPal odejmie prowizję z wpłaty.

Przelew bankowy

Zachęcam do darowizn tradycyjnym przelewem bankowym.

Numer rachunku (Account number): 83 1870 1045 2078 1225 2134 0001
IBAN: PL83 1870 1045 2078 1225 2134 0001
BIC, SWIFT: NESBPLPW
Tytuł (Title): Darowizna dla właściciela JuniorFilm.pl

Poczta Polska

Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub chcesz podać inne dane wpłacającego, możesz dokonać wpłaty na poczcie wypisując ręcznie formularz wpłaty! Uwaga – Poczta Polska pobiera opłatę za wpłatę.

W polu odbiorcy wpłaty wpisz: „Darowizna dla portalu JuniorFilm.pl”. Pozostałe dane (numer konta odbiorcy) identyczne jak dla przelewu bankowego (patrz wyżej).

Jeśli będziesz mieć jakieś problemy z wpłatą, skontaktuj się z nami!

Rozliczenia i potwierdzenia wpłat

Znajdziesz je w komentarzach niżej.

4 wypowiedzi

  1. Na razie tylko 1 osoba nam wpłaciła. Ale może do niej dołączysz?

    24.12.2018 – 0.01635618 BTC = 234 PLN (pieniądze wydano w 100% na modernizację szablonu strony .

  2. Dziękuję za zwrócenie uwagi. PayPal wprowadził zmiany i przycisk przestał działać. Zaktualizowałem przycisk i dodałem kod QR do wpłat PayPala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.