Da się zbudować miecz świetlny. Jeden już powstał

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Chyba każdy fan „Gwiezdnych wojen” chciałby mieć swój własny miecz świetlny. Doskonałe połączenie przyszłości i finezji miecza. Można by się poczuć jak prawdziwy rycerz zakonu Jedi. Jednak uniwersum „Gwiezdnych wojen” ma coś, czego my nie mamy. Materiał umożliwiający budowę miecza świetlnego: kryształy Kyber. Choć nie istnieją, to konstrukcja tego oręża stała się możliwa. To skomplikowany i czasochłonny proces, bo w końcu nie jesteśmy ani Jedi, ani Mandalorianami. Pierwszy i podstawowy budulec wymarzonego miecza świetlnego to plazma. Nie jest ona tworem pisarzy science-fiction. Ona naprawdę istnieje i tworzy ponad 99% znanego wszechświata! Wyobraźcie sobie, że niedawno udało się zbudować pierwszy realistyczny miecz świetlny. Zobaczcie, jak powstał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.