Czy żyjemy w komputerowej symulacji?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie, że całe nasze życie jest komputerową symulacją – jak w niektórych filmach science fiction. To, co czujemy dotykając różnych przedmiotów, to reakcja neuronów w mózgu. Węch, wzrok i pozostałe zmysły – a nawet emocje! – to wyłącznie rezultat kalkulacji potężnego komputera. Najbardziej intrygujące, a może raczej niepokojące, jest to, że ta hipoteza może być trafna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.