Czy zatańczę na rurze z jeżem?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wideokomiks dla młodzieży w wieku 99+. Satyra na współczesne czasy i obyczajowość. Malina bez wiedzy Arbuza zapisała brata na zajęcia tańca na rurze, czyli sportu pole dance. Co z tego wyniknie? I co wspólnego z pole dance ma… jeż? Ze względu na dłuższą fabułę, opowieść podzielono na dwa odcinki. Poniżej pierwszy, dokończenie TUTAJ.

2 wypowiedzi

 1. Uległeś fałszywemu wyobrażeniu pole dance wykreowanemu przez filmy dla dorosłych. Pole dance to gimnastyka akrobatyczna na drążku (obecnie metalowej rurce) a nie striptiz.

  Jeśli chodzi o Twoje pytanie – zapytaj o to rodziców, których dzieci ćwiczą pole dance, albo stacji telewizji, które pokazują je tańczące na rurach:

  https://www.youtube.com/watch?v=d8JEIWUhLDs

  Taniec na rurze to dyscyplina sportu, która znacząco poprawia wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną, a która wywodzi się z Indii. Jest porównywalna z ćwiczeniami na linie, szarfie lub cyrkowych obręczach. Tutaj masz informacje – doedukuj się:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Taniec_na_rurze

  Ignorancja i piętnujące stereotypy są złe, a dzieci niech ćwiczą każdą dyscyplinę sportu, jaka im się spodoba (może poza sumo), dla zdrowia fizycznego i walki z plagą otyłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.