Czy wszechświat powstał w laboratorium? Tak sugerują naukowcy!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Istnieją liczne teorie usiłujące wyjaśnić początki wszechświata, a najpopularniejszą jest niewątpliwie Wielki Wybuch. Zdarzają się idee wyjątkowo oryginalne, jak na przykład hipoteza autorstwa Andrei Lindego, głosząca że wszechświat jest wynikiem eksperymentu laboratoryjnego przeprowadzonego przez niezwykle zaawansowaną cywilizację. To musiało być spore laboratorium! Sprawdźmy czy taką teorię można w ogóle brać na poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.