Czy w Rowie Mariańskim żyje megalodon?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Odkrycia paleontologiczne świadczą o tym, że megalodon jest gatunkiem wymarłym, ale czy to możliwe, że nieliczne osobniki wciąż żyją w najgłębszych obszarach oceanu? Zważywszy na to, że megalodon był największym morskim drapieżnikiem w historii, gdyby faktycznie przetrwał, prawdopodobnie zostałby do tej pory zaobserwowany. Chociaż niekoniecznie, jeśli zamieszkuje najgłębszy obszar na planecie, czyli Rów Mariański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.