Czy w Rowie Mariańskim żyje megalodon?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Odkrycia paleontologiczne świadczą o tym, że megalodon jest gatunkiem wymarłym, ale czy to możliwe, że nieliczne osobniki wciąż żyją w najgłębszych obszarach oceanu? Zważywszy na to, że megalodon był największym morskim drapieżnikiem w historii, gdyby faktycznie przetrwał, prawdopodobnie zostałby do tej pory zaobserwowany. Chociaż niekoniecznie, jeśli zamieszkuje najgłębszy obszar na planecie, czyli Rów Mariański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.