Czy uszy naprawdę nigdy nie przestają rosnąć?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czy wiedzieliście, że muzyka, której w danej chwili słuchacie, wpływa na bicie waszego serca? Albo że paznokcie u stóp rosną zazwyczaj wolniej niż paznokcie u rąk – mniej więcej o połowę? A skoro już mowa o paznokciach, to warto wspomnieć, że z wiekiem znacząco się one zmieniają. Z czasem zaczynają rosnąć wolniej i robią się grubsze. Kolejną ciekawostkę stanowi fakt, że uszy powiększają się na starość. Nie zmieniają znacząco swoich rozmiarów, ale robią się obwisłe, ponieważ skóra traci elastyczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.