Czy psy i koty naprawdę oglądają telewizję?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Co wieczór twój pies wtula się w ciebie na kanapie i zdaje się… oglądać telewizję? Przypomnij sobie te wszystkie filmiki w internecie, gdzie psy wpatrują się i reagują na obrazy oraz dźwięki dochodzące z telewizora! To musi oznaczać, że te zwierzęta lubią oglądać telewizję, prawda? Cóż. Niekoniecznie! Jeśli twój pies, kot czy nawet papuga to robi, sprawdź, co to oznacza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.