Czy nasi bogowie tak naprawdę są kosmitami?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

To jedno z najważniejszych pytań w historii ludzkości: skąd pochodzimy i kto nas stworzył? Niezależnie od tego, czy wolimy podejście religijne, czy ewolucyjne, do dziś nikt nie może z całą pewnością stwierdzić, jak naprawdę rozwinęło się życie na ziemi. Różne religie świata twierdzą, że zawdzięczamy nasze istnienie boskiemu Stwórcy. Byłaby to istota nadprzyrodzona z mocami daleko przekraczającymi nasze wyobrażenia. Inni są przekonani, że boskie postacie czczone w różnych religiach i mitologiach mają namacalny rdzeń: według nich byłyby to istoty pozaziemskie! Jaki jest sens tego założenia, które na pierwszy rzut oka wydaje się zbyt daleko idące? Czy można znaleźć ślady wskazujące na jego poparcie? Dzisiaj razem z Wami szukamy odpowiedzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.