Czy na dnie Atlantyku znajduje się podwodna piramida, która ma 20000 lat?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Piramidy to fascynujące konstrukcje: stoją na kwadratowej podstawie i mają cztery boki w kształcie trójkąta, zwężające się ku niebu. Ściany spotykają się u góry, tworząc idealną geometryczną strukturę. Piramidy w Gizie w Egipcie uważane są za najstarsze piramidy na świecie. Ostatnio jednak w wodach Azorów pojawiły się piramidy mające do 20 000 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.