Czy można zostać wessanym przez toaletę w samolocie?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wiadomo, że każdy zakątek samolotu jest uszczelniony, żeby utrzymać wewnątrz odpowiednie ciśnienie. Inaczej człowiek nie byłby w stanie oddychać na takiej wysokości. Każdy widział przynajmniej jeden film akcji, gdzie kabina ulega dekompresji i pasażerowie są z olbrzymią siłą wyrywani z foteli. Spłukiwanie pokładowej toalety powinno przecież na tej samej zasadzie rozszczelnić samolot i na skutek różnicy ciśnień wywalić wszystko na zewnątrz… Czy to ma sens?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.