Czy można przeżyć wpadnięcie do czarnej dziury?

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Co by się stało, gdybyś wpadł do czarnej dziury? Czy od razu uległbyś spaghettizacji, trafiłbyś do innej galaktyki, a może przeniósłbyś się w czasie? Kosmos jest rozległy i w niezbadany; nawet wiedza, którą posiadamy, pozostaje w dużej mierze teoretyczna. Najlepiej wyprawić się tam samemu i zobaczyć wszystko na własne oczy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.