Czy możliwy jest napęd nadświetlny?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Za 4,5 miliarda lat Droga Mleczna zderzy się galaktyką Andromedy – i nie będzie to drobna stłuczka. W wyniku kosmicznej kolizji, niektóre gwiazdy zostaną wyrzucone daleko w kosmos, a inne utworzą nowe układy słoneczne. Ale w przeważającej części, wszelkie życie w nowej galaktyce, nazwijmy ją Androgameda (a może Andromleczna?) przestanie istnieć. Zakładając optymistycznie, że człowiek doczeka tych czasów, co będzie to dla nas oznaczać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.