Czy ludzkość przetrwałaby, gdyby zniknęły wszystkie współczesne udogodnienia?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Nie jest łatwo zaczynać od zera. A co by się stało, gdyby przyszło nam dokonać wszystkiego podstaw? Wyobraźcie sobie, że ktoś zresetował Ziemię. Nie ma technologii, budynków, internetu… Została tylko natura i my. Od czego zacząć? Czy przetrwalibyśmy, gdyby pewnego dnia zniknęły wszystkie współczesne udogodnienia i wynalazki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.