Czujesz się samotny? Nie tylko ty

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Jest coś, co doskwiera każdemu z nas. Niewidoczne, niewykrywalne i podstępne. Przyzwyczajasz się do tego zanim dociera do ciebie, że ma ogromny wpływ na twoje życie. Samotność. Nie jest ważne, czy jesteś kapitanem szkolnej drużyny sportowej, czy małomównym człowiekiem, który jak niewidzialny siedzi w rogu pokoju. Można poczuć się samotnym nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach. Też jesteś samotny? Wygląda na to, że nie jesteśmy w tym tak do końca sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.