Czemu potrzebujesz aparatu na zęby, a twój pies nie?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Nasze zęby mogą być problematyczne, ale, na szczęście, mamy rok 2020. Możemy je leczyć, trzymać w czystości i zwalczać ból podczas jednej wizyty u dentysty. Ale wyobraźcie sobie życie tysiące lat temu. Bez pasty do zębów, nitki dentystycznej, szczoteczek czy płynu do płukania. Można by pomyśleć, że zęby naszych przodków musiały być w okropnym stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.