Czekolada i pomarańcze – pyszne połączenie na idealne babeczki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dzisiaj zrobimy pyszne czekoladowo-pomarańczowe babeczki! A najlepsze jest to, że nie będziecie musieli po tym zmywać naczyń! To dlatego, że zamiast foremek użyjemy skórek od pomarańczy! Fajnie, co? Najpierw musimy odciąć górę owoców i wyciągnąć miąższ, nie uszkadzając skórki. Pamiętajcie, żeby zachować ostrożność podczas używania ostrych rzeczy. Lepiej poproście kogoś dorosłego o pomoc! Sammy zajął się wyciskaniem soku z pomarańczy, więc zabierzemy się za pomarańczowe foremki. Zdziwicie się, jakie to proste! Można je wykonać w dwóch krokach! Krok pierwszy – kładziemy górę pod spód. Krok drugi – stawiamy na niej skórkę. Na koniec zabezpieczamy wszystko wykałaczką. Pora zabrać się za pieczenie! Zaczniemy od ciasta! To proste! Potrzebujemy cukru, soku pomarańczowego, jajek, roztopionej czekolady, roztopionego masła i mąki! W filmiku znajdziecie dokładne ilości wszystkich składników! Teraz wystarczy tylko przelać ciasto do foremek i piec przez 20 minut w temperaturze 180 stopni. Pamiętajcie tylko, żeby nie wlewać ciasta do samego końca, bo w piekarniku na pewno trochę urośnie. Na koniec zostało nam tylko dekorowanie babeczek! Możecie puścić wodzę wyobraźni i na przykład dodać bitą śmietanę lub marmoladę! Smacznego kochani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.