Czarne dziury można stworzyć na Ziemi. Co by się stało, gdyby do tego doszło?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gdzieś głęboko pod ziemią w supertajnych laboratoriach naukowcy próbują stworzyć czarną dziurę. I wygląda na to, że najnowszy eksperyment zakończył się sukcesem! Czarna dziura unosi się przez chwilę nad biurkiem i nagle, w ułamku sekundy, pożera je w całości. Następnie do czarnej otchłani wpadają mikroskopy i probówki. Wkrótce wszystko w pomieszczeniu znika w dziurze. Czy pochłonie też całą planetę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.