Cyberbezpieczeństwo, monitoring i nowe technologie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Filmu Dokumentalny ukazujący jak Stany Zjednoczone, Europa, a przede wszystkim Chiny angażują coraz większe siły i środki w rozwój nowych technologii, systemów nadzoru i cyberbezpieczeństwa. Monitoring na ulicach, w szkołach, sklepach, biurach i na lotniskach. GPS w telefonach i samochodach. Przybywa miejsc, w których jesteśmy obserwowani i urządzeń, za pomocą których można nas wyśledzić. Co zyskujemy w zamian za utratę prywatności?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.