Coś niewytłumaczalnego zachodzi na całym świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sztormy, huragany, trzęsienia ziemi, tsunami, tornada – natura na różne, straszne sposoby pokazuje nam, kto tu naprawdę rządzi. Raz po raz prezentuje nam ona swoją potęgę – nieograniczoną i niszczycielską. Z każdym rokiem coraz częściej przychodzi nam się zmierzyć z jej siłą. W dzisiejszym materiale zobaczycie zestawienie zebranych przeze mnie szalejących żywiołów w różnych zakątkach naszej planety…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.