Codziennie zamawiał pizzę przez 10 lat, aż pewnego razu pracownicy pizzerii zauważyli, że coś jest nie tak

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Jeśli codzienne oglądacie wiadomości i czytacie informacje o tragicznych wydarzeniach, możecie poczuć się nieswojo w otaczającym świecie. Czasami możecie też poczuć, że tracicie wiarę w ludzi i przestajecie widzieć w nich dobre strony. Brzmi znajomo? W takim razie ten film jest dla was. Dziś opowiemy kilka historii, które przywrócą wam wiarę w człowieka. Albo po prostu was rozweselą, nawet jeśli na nic nie narzekacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.