Co tak naprawdę stoi za wyginięciem megalodona?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Megalodon naprawdę istniał i był największym rekinem, jakiego widział świat. Był niemal trzykrotnie większy od największego znanego osobnika żarłacza białego. Jak doszło do jego wyginięcia? Czy wyewoluował do postaci innego gatunku rekina? Poznajmy historię wielkiego łowcy móż i oceanów! Spoiler: zwierze odpowiedzialne za wyginięcie olbrzymiego rekina nadal pływa po świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.