Co stanie, jeśli w Ziemię uderzy ziarnko piasku z prędkością równą 99% prędkości światła?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Ziarno piasku jest bardzo małe i całkowicie nieszkodliwe. Składa się z maleńkich kryształków minerału kwarcu i jest dość wytrzymałe. Co by się jednak stało, gdyby takie ziarenko przemieszczało się z prędkością światła i uderzyło w naszą planetę? Czy byłoby w stanie ją uszkodzić? A może uległoby zniszczeniu jeszcze przed dotarciem do powierzchni Ziemi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.