Co się stanie z twoim ciałem po ukąszeniu węża?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Co się dzieje z ciałem po ukąszeniu węża? Cóż, jeżeli wąż nie był jadowity, możecie się uznać za szczęściarzy: najpewniej nic wam nie będzie. Mimo to zęby jadowe każdego węża mają na sobie tysiące bakterii, a najgroźniejsza z nich wywołuje tężec. Co gorsza, możecie być w grupie pechowców uczulonych na ślinę węża. Więc nawet jeśli ukąsił was niejadowity gad, wezwijcie pomoc. I to migiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.