Co się stanie, kiedy ubrania utkną w ruchomych schodach?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak bezpiecznie korzystać z ruchomych schodów? Co by się stało, gdyby sznurówka lub jakaś inna część garderoby utknęła w ruchomych schodach? Czy istnieją jakiekolwiek stosowne wskazówki bezpieczeństwa? Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziecie w górę ruchomymi schodami w metrze, pochłonięci lekturą książki. Niemal przeoczyliście moment zejścia ze stopnia. Udaje się Wam utrzymać równowagę. Coś pociąga Was za prawą stopę. Rozglądacie się i macie przed oczami swój najgorszy koszmar: sznurowadło utknęło w ruchomych schodach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.