Co się stanie, kiedy ubrania utkną w ruchomych schodach?

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Jak bezpiecznie korzystać z ruchomych schodów? Co by się stało, gdyby sznurówka lub jakaś inna część garderoby utknęła w ruchomych schodach? Czy istnieją jakiekolwiek stosowne wskazówki bezpieczeństwa? Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziecie w górę ruchomymi schodami w metrze, pochłonięci lekturą książki. Niemal przeoczyliście moment zejścia ze stopnia. Udaje się Wam utrzymać równowagę. Coś pociąga Was za prawą stopę. Rozglądacie się i macie przed oczami swój najgorszy koszmar: sznurowadło utknęło w ruchomych schodach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.