Co się stanie, jeśli w Ziemię uderzy asteroida

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziesiątki milionów lat temu olbrzymia asteroida przyczyniła się do wymarcia dinozaurów oraz 75% życia na Ziemi. Kosmiczne skały po wejściu w ziemską atmosferę zwykle rozpadają się na kawałki. Jednak planetoida o wystarczająco dużej masie i gęstości może stanowić poważne zagrożenie. W 2017 roku ogromna asteroida ledwo ominęła naszą planetę – wtedy nam się poszczęściło. Następnej możemy się spodziewać za kilkadziesiąt lat. Przekonajcie się, czy ludzkość jest w ogóle w stanie obronić się przed takim atakiem z kosmosu i co się stanie, jeśli w Ziemię faktycznie uderzyłaby asteroida!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.