Co się stanie jeśli przez przypadek zjesz spleśniały ser?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy zjedzenie spleśniałego sera jest w porządku? Owszem, pleśń wprawdzie najczęściej oznacza, że jedzenie się popsuło, ale nie w przypadku sera. Jeśli możesz odetnij po prostu spleśniały fragment i po sprawie. Natomiast jeśli przez przypadek zjesz nieco pleśni, nie ma co panikować – większość rodzajów sera i tak zawiera jakiś jej typ. Niewątpliwie najbardziej znany jest błękitny ser pleśniowy. To tak naprawdę istotna część całego procesu produkcji – tak więc pleśń w serze jest de facto pożądana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.