Co się stanie, jeśli pójdziesz spać w złym humorze?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

To jeden z tych dni rządzonych prawem Murphy’ego. To, co mogło pójść źle, poszło źle. Zaspałeś, spóźniłeś się na autobus, koledzy w pracy są okropnie irytujący, a szef od rana się czepia. Wreszcie wyczerpany – i oczywiście w parszywym humorze – wracasz do domu. Powieki same ci się zamykają i zbierasz się spać łóżka, żeby odpocząć po całym męczącym dniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.