Co się stanie, jeśli na noc włożysz do skarpety cebulę?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Dlaczego tak wiele osób do dziś stosuje naturalne środki lecznicze? Okazuje się, że często są one dużo skuteczniejsze, ponieważ znamy je i stosujemy już od pokoleń. Przecier pomidorowy redukuje cienie pod oczami, a sok z cytryny pozbywa się nieprzyjemnego zapachu ciała. A słyszeliście o wkładaniu cebuli w skarpety? Jak głosi ludowy przekaz, cebula ma pomagać w walce z grypą, przeziębieniem, a nawet bezsennością. Jak działa? I co ma z tym wspólnego chińska medycyna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.