Co się stanie, jeśli ktoś wybije szybę w samolocie?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Cześć! Lubicie latać samolotem? Zastanawialiście się kiedyś, co się stanie, jeśli okno, przy którym siedzicie, nagle pęknie? Chociaż jest to prawie niemożliwe, to jednak taki wypadek zdarzył się przynajmniej raz! Czy ciśnienie natychmiast wyssałoby was z samolotu? I czy w takim wypadku można by was aresztować za rozbój i ucieczkę z miejsca zdarzenia? Coś takiego przydarzyło się pilotowi linii British Airways podczas lotu pięć tysięcy trzysta dziewięćdziesiąt w tysiąc dziewięćsetnym roku. Kiedy samolot leciał na wysokości około pięciu tysięcy dwustu metrów, wypadła źle dopasowana część przedniej szyby. Wszystko działo się tak szybko, że nieprzygotowany na to kapitan Tim Lancaster nie miał czasu na reakcję i został częściowo wyssany z kokpitu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.