Co się stanie, jeśli dotkniecie tego robala?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Świat wokół jest tak różnorodny, że chyba nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Nawet jeśli widzieliście wiele i zdaje się wam, że już nic nie może was zaskoczyć, pokażemy wam coś, czego prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widzieliście na oczy. Bo czy wiecie, na przykład, że szerszeń azjatycki jest naprawdę jadowity? Kilka użądleń szerszenia azjatyckiego wystarczy, by powalić duże zwierzę – a nawet człowieka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.