Co się stanie, jeśli będziesz spać pod mokrym kocem?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli kiedykolwiek leżeliście w łóżku przez długie godziny, bezskutecznie próbując zasnąć, to prawdopodobnie należycie 30% populacji, które zmagają się z bezsennością wtórną. Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​kiedy znów pojawi się podobny kłopot, będziecie mogli mu zaradzić w kilka sekund. Ten rodzaj bezsenności jest zwykle efektem niepokoju, który powoduje, że się zamartwiacie i nie możecie przejść w stan relaksu ani zasnąć. Ale kiedy tylko się rozluźnicie, sen przyjdzie w mgnieniu oka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.